top of page
komerční.jpg

Velkokapacitní kryty civilní ochrany

ZABEZPEČENÍ - bytové domy, školy, nemocnice

BYTOVÉ DOMY

V bytovém domě, který disponuje podzemním parkovištěm upravíme prostory k okamžitému ukrytí všech rezidencí.

Prostory nadále slouží k celoročnímu užívání parkoviště a v případě krizové situace se dané prostory během jedné hodiny přemění na kryt civilní ochrany obyvatelstva. Ideální realizace takového zabezpečení je při stavbě nového domu, ale není problém realizaci provést i v již stávajících budovách.

UŽITEČNÉ INFORMACE

KONTAKTY

Telefon: +420 720 072 248

Kubelíkova 150/4, 460 07  Liberec

shutterstock_1156306336.jpg

NEMOCNICE

Nemocniční a jiné komerční prostory zabezpečíme proti násilnému vniknutí a zajistíme tak personál a pacienty proti ohrožení na životě. Hlavní a nouzové východy zajišťujeme pancéřovými dveřmi, bezpečnostními kamerovými systémy, zabezpečovacími systémy a čidly. Zajišťujeme čistotu vody např. pro vládní budovy (Pražský Hrad, Parlament apod.) pomocí speciálních vodních filtrů, které zajistí konzumní vodu při kontaminaci chemickými či bojovými látkami. Stejně jako u školských objektů, zajišťujeme bezpečnost pomocí vycvičených pracovníků k ochraně osob.

b7dfd5_b5a641aeedb34ae4bc941f29f95aadef_mv2.webp

VLÁDNÍ BUDOVY

Pro případ chemického napadení vládních budov jako jsou parlamenty, senáty, ambasády atd. Zajistíme filtraci vody, která bezpečně odstraní a vyfiltruje jakoukoliv kontaminaci vody chemickými a biologickými bojovými látkami.

Garden_of_Straka_Academy,_Prague_Malá_Strana.jpg

JAK ZÍSKAT VLASTNÍ KRYT?

SETKÁNÍ
NABÍDKA
SMLOUVA
KONSTRUKCE
PŘEDAT
bottom of page