Technologie

Kryty jsou železobetonové a zajišťují tak nejvyšší možnou pevnost materiálu. Kryt odolává detekci a je plně odolný EMP. Samozřejmě poskytuje dostatečnou ochranu proti všem známým typům záření. Životnost použitého konstrukčního materiálu je neomezená a udržuje si po celou dobu životnosti téměř konstantní vlastnosti a nevyžaduje žádnou údržbu.

Voda - řešení vody patří k těm nejdůležitějším v celém krytu. Voda je vyřešena zásobníky tak, aby svým obsahem zajišťovala dostatek vody pro ukryté osoby na stanovený čas. Dalšími přídavnými systémy jsou hlubinné vrty, filtrační jednotky a úpravny vody.

Vzduch - Filtroventilace - Přístroj pro okamžitou ochranu osob proti radioaktivnímu, chemickému a bakteriologickému zamoření.

Elektrická energie - Přežití a pobyt v úkrytu je nezávislý na okolí a může Vás nepřetržitě chránit bez napojení na elektrickou síť. Doba ukrytí je přímo závislá na vybavení a vašich zásobách.

Alternativní zdroje energie, diesel agregát 7-30kW, akumulační pole, solární technologie, větrná technologie.

Komunikační systém - V krytu jsou instalovány komunikační systémy, které jsou v provozu kdykoli bez potřeby elektrické energie. Mezi ty hlavní patří rádio-vysílač, přenosné stanice, satelitní telefon.

Hlavní vchod, únikové cesty - Vstupy, poklopy a únikové cesty jsou v uzavřeném stavu zcela neviditelné a schopné odolat běžným útokům. Samozřejmostí je vodotěsnost, plynotěsnost a úplné odstínění od povrchové radiace. Při vstupu do podzemního krytu projdete "neviditelným" poklopem a pokračujete přes trezorové dveře. Únikové cesty jsou neviditelné a mohou být vyvedeny kdekoliv na pozemku, nebo i za ním.

Sklad - je vybaven trvanlivými potravinami dle přání zákazníka. Máme několik dodavatelů s nepřeberným množstvím různých produktů.

Technická místnost - je vybavena vším potřebným, co můžete v dané situaci potřebovat. Nářadí, přenosná filtrace vody, plynové masky, náhradní díly, filtr, ....

Trezor - díky neviditelnému vstupu a trezorovým dveřím se z Vašeho krytu stává dokonalý prostor pro umístění trezoru. Vaše cennosti jsou tak maximálně chráněny.