REALIZACE

Je to krutá realita, ale v dnešní době musíme myslet na bezpečí naší rodiny před rozsáhlým ničením zbraní hromadného ničení, sociálních nepokojů, terorismu, průmyslovým haváriím nebo i blackoutu. Je mnohem lepí býti připraven než později zaskočen  a nepřipraven. Existuje několik úrovní ochrany, které si můžete !něco!. ( ochranné místnosti, úpravy sklepních prostor, podzemní kryty)

Ochranné místnosti - méně nákladná stavba umístěná jak do novostavby, tak i do stávající budovy. Velice dobře vás ochrání před napadnutím zloději. Neviditelný vstup a nouzový výlez z objektu.

Sklepní prostory - využití jako u ochranných místností, ale je možné z obyčejného sklepa vybudovat kryt proti všem hrozbám včetně zbraní hromadného ničení. Má to samozřejmě své omezení, např. ochrana před tlakovou vlnou, ale i to se dá vyřešit.

 

Podzemní kryt -  nejvyšší forma zabezpečení jaké lze dosáhnout. Mnohonásobně převyšuje stupeň ochrany než panic room a sklepních prostor. něco! několik možností výstavby, např. kompletní realizace na místě stavby nebo připravené na našich dílnách, kde je kryt kompletně sestaven a vybaven, následně doprava na místo určení, kde proběhne samotná instalace a betonáž. Největší výhodou je časový rozdíl, při druhé variantě jsme na vašem pozemku pouze cca jeden týden. Víc probíhá v naprostém utajení, tak že ani nejbližší soused neví, co se u vás odehrává.