Terendy_bunkr_rez_V2_small.jpg

Podzemní kryty

Když slyšíte název „podzemní protiatomový kryt„, vybavíte si šedé studené betonové kopky, kde poblikává skomírající žárovka. Ve společnosti Tebrix Safety Home navrhujeme a stavíme podzemní protiatomové kryty tak, aby byly funkční dle přísných ČSH norem, ale zároveň nabídly potřebné pohodlí a dlouhou životnost pro dlouhodobé ukrytí. Naše podzemní kryty se snažíme stavět tak, aby vám a vaší rodině poskytly nejvyšší možnou úroveň bezpečí a pohodlí. 

Každá jednotlivá podzemní stavba  je jedinečná, proto naši technici dle přesných výpočtů a dlouholeté zkušenosti s ohledem na terén, okolní cíle, vaše potřeby a váš rozpočet doporučí vhodnou stavbu pro vás

Nechte si od nás postavit podzemní kryt a získáte tak nejvyšší úroveň zabezpečení pro vás, vaší rodinu a blízké, finance, zbraně a jiné cennosti.

Naše stavba odolává : - Průmyslovým haváriím

-Živelným pohromám

- Sociálním nepokojům

- Teroristickým útokům

- Blackoutu

- Útokům zbraní hromadného ničení

Dlouhodobé ukrytí zajišťují neomezené zdroje po celou dobu pobytu. Jedná se o dodávku vzduchu, vody,  elektrické energie, a zásoby potravin, hygieny a léků.

Vzduch - přívod čistého vzduchu zajišťují nasávací komíny pomocí ventilace do filtroventilační jednotky ( CBRN ), která zajistí dokonalou filtraci dodávaného vzduchu s účinností 99,9 %. Dle velikosti krytu a počtu osob je dodána FVJ s potřebným výkonem pro přetlakování čistých místností. Celý vzduchový systém zajišťují bezpečnostní tlakové a přetlakové ventily.

Voda - při běžném užívání krytu jsme napojeni na obecní úřad, který prochází přes speciální filtraci a úpravnu vody. Při přerušení dodávky vody z tohoto zdroje jsou k dispozici podzemní nádrže, studny a hloubkové vrty.

El. energie - při běžném provozu krytu jsme napojeni el. síť domu. Při odpojení se systém automaticky přepne na bateriové pole, které se dobíjí pomocí dieselagregátu a solárního systému.

Zabezpečení - celá podzemní stavba je zabezpečena mnoha způsoby. Pancéřové a protitlakové dveře, bezpečnostní poklopy, odvodňovací systém, dekontaminační vstupy, únikové chodby a výlezy, elektromagnetické !stínění, kamerové systémy, mlžné generátory a mnoho dalšího.

Zásoby - dostatek jídla, potravinových doplňků, hygienických potřeb, léků a dalších potřeb, vypočítáme dle počtu ukrývaných osob a požadovanou délku ukrytí.

Komunikace - podzemní kryt disponuje internetem, telefonem ( satelitní, kabelový), TV anténou, rádiem, přenosnými vysílačky a radiostanicí, která je přednastavena na důležité kanály

Pohodlí, zábava - váš kryt může být vybaven dle vašeho přání čímkoli, třeba může vypadat stejně, jako váš současný domov včetně kompletního vybavení. Pro naše zákazníky jsme již instalovali posilovny, bazény, bowlingové dráhy, golfové odpaliště a střelnici. Vždy se snažíme vyhovět vašim přáním.