Terendy_bunkr_interier_V2_small.jpg

Ochranná a úniková místnost

Pomůžeme vám s návrhem a vybudováním ochranné místnosti ve vašem domě, firmě či jiných prostor. Panic room je bezpečné místo sloužící pro ochranu osob, finanční hotovosti, zbraní a ostatních cenností. 

Výstavby ochranných místností je možné provádět i do stávajících objektů. Nejprve proběhne konzultace s naším technikem, který následně navrhne nejlepší ochranu dle vašich přání a možností.

Ochranná místnost je ve většině případů vybudována jako neviditelná pro možné útočníky nebo zloděje. Její konstrukce z betonu a železa zajišťuje neprůstřelnost ve stupni FBG/BR65. Je vybaven neprůstřelnými trezorovými dveřmi s panikovou funkcí zámku. Uvnitř místnosti mohou být umístěny další trezory, přívod vzduchu s filtrací, alternativní zdroj el. energie, telefon, radiostanice, voda, potraviny, léky, ... vše dle přání klienta. Doba ukrytí je závislá na technickém zpracování a stupně výbavy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ochranná místnost je prostor, kde se dá po určitou dobu přečkat, než pomine stav ohrožení. Místnost je vybavena speciální ventilací, podlahovým nebo stěnovým úložištěm pro nouzový telefon, vodu a léky. Rádiová komunikace - Jsme si vědomi potenciálu, že útočník se pokusí odpojit veškerou komunikaci s vnějším světem, a tak realizujeme radiokomunikační zařízení do našich pokojů, s přihlédnutím k tomu, že mobilní telefony nemusí fungovat kvůli ocelové konstrukci. Používáme pouze rádiové zařízení, které může být naprogramováno na policejní nebo bezpečnostní služby. Kamery a monitory - skrýváme kamery mimo prostor, což vám umožní tajně sledovat pohyb a počet útočníků na obrazovce monitoru nebo svého mobilu. Případná okna jsou opatřena kompletním zabezpečením zevnitř i zvenčí.

Nabízíme provedení v I. - V. bezpečnostní třídě dle ČSN EN 1143.1.

271733077_465051808355637_1666895625260105548_n.jpg