top of page

Energie

Záložní zdroj elektrické energie je nedílnou součástí každého našeho krytu. V případě klidového režimu je kryt napájen z el. sítě a v případě výpadku ho okamžitě zastupuje bateriové pole, které pomocí měniče napětí dodává el. energii v dostatečném výkonu pro potřebné technologie. V okamžiku poklesu hladiny napětí v bateriovém poli na 10% se automaticky spustí dieselagregát, který během 1-2 hodin dobije bateriové pole na 100%. Jako podpůrný prvek nabíjení, může sloužit fotovoltaika, která taktéž dobíjí bateriové pole.
 

Naftové nádrže a tankovací sestavy
Mobilní nádrž na naftu různých objemů s výdejním zařízením a ponorným el. čerpadlem s napájením 12V a s vysokými výkony průtoku. Přívodní kabely mají vždy dostatečnou délku a jsou osazeny bateriovými svorkami. Výdejní hadice mají délku min 4 metry a jsou zakončeny automatickou výdejní pistolí. Funkce tankovacích pistolí u mobilních nádrží jsou shodné jako tankovací pistole u čerpacích stanic. Mobilní nádrže na naftu jsou dvouplášťové a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních vysokohustotních polyethylenů.

 

Bateriová pole
Nabízíme stacionární úložiště pro váš podzemní protiatomový kryt, Panic room, Security Checkpoint nebo i Váš dům.
 

Diesel agregáty
Viz katalog
 

Volba naftových generátorů je opodstatněna vysokou trvanlivostí až 2 roky bez degradace oproti benzínu. Navíc pro zajištění potřebné cirkulace nafty v nádržích, využijete tyto depozity pro vlastní domácí tankování automobilu, čímž ještě prodloužíte kvalitu nafty.
 

Dieselové agregáty zajištující dobíjení bateriových polí. Volíme dle náročnosti stavby od 5 kw až do 1 Mw. Spínají se automaticky při poklesu kapacity baterie pod 10 procent.

Baterie.jpg
bottom of page